Facebook

Weekend czerwcowy (Boże Ciało) 19.06 - 23.06.2019

Maj nad Wkrą Majówka park linowyMajówka gry i zabawyWeekend zaczynamy kolacją 19 czerwca, a kończymy obiadem 23 czerwca. Podamy oczywiście nasze tradycyjne potrawy, jak chleb na zakwasie, domowe przetwory, nalewki i lokalne wędliny, a z wyjątkowych posiłków planujemy zamiast jednej kolacji zorganizować ognisko z dziczyzną przygotowaną w kociołku, na inną podać domowe pierogi ruskie i z mięsem, na jedno ze śniadań omlety z bitą śmietaną i jagodami w syropie, a na pożegnalny obiad kaczkę z jabłkami z buraczkami i marynowanymi gruszkami.
 
Mamy 10 kajaków i 14 rowerów, więc będzie można pozwiedzać okolicę ze szlaku wodnego i rowerowego. Saunowanie i spływ kajakowy dla chętnych (2-6 godzin, Wy decydujecie jak długi ma być spływ). Mamy też badmintona, boule i masę gier planszowych. Chętnie oprowadzimy Was po stuletnim dworku i parku dworskim, nad samą rzeką Wkrą. Mamy też opracowane krótkie wycieczki samochodowe w najbardziej atrakcyjne miejsca w okolicy. W sąsiedztwie znajdziecie stadninę koni i przyrodniczą ścieżkę edukacyjną.
 
Koszt weekendu to 760 zł za osobę (w tym 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiady i 4 kolacje przygotowane bez sztucznych dodatków). Rezerwacja skrócenego pobytu jest możliwa wyłącznie 3 dni przed wydarzeniem. Pobyt można przedłużyć – cena 155 zł za osobę za dobę, czyli nasza zwyczajna stawka. Dzieci do lat 3 bez opłat, a do lat 10 - 30% zniżki.